1. Ana Sayfa
  2. Genel

Instagram Story Nasıl İndirilir?

Instagram Story Nasıl İndirilir?
Instagram Story Nasıl İndirilir
0

Instagram story nasıl indirilir, diye hiç merak ettiniz mi? Aslında meraktan öte böyle bir şeye ihtiyaç bile duymuşsunuzdur. Bildiğimiz gibi Story yani hikâye, Instagram’ın en iyi ve en popüler özelliklerinden biri. Sadece birkaç tıklamayla, Instagram ‘da arkadaşlarınızla paylaşmak üzere harika içerikler oluşturmak için hızlı ve kolay bir şekilde filtreler, popüler/trend müzikler, GIF’ler, harika çıkartmalar ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Bu harika özellik sayesinde, Instagram arkadaşlarınızdan birinin hikâyesinde yaptığı bir videoyu veya fotoğrafı görmüş ve onu indirmek zorunda hissetmiş olabilirsiniz.

Peki, Instagram storyini ve müziklerini indirmenin kolay ve hızlı bir yolu olduğunu söyleyeyim. Snaptube (müzik içeren en iyi Instagram hikâye koruyucu uygulamalarından biri), storyi indirmenize ve istediğiniz zaman ücretsiz olarak sese dönüştürmenize olanak tanır!

Instagram Story Nasıl İndirilir

Instagram Hikaye Nasıl İndirilir
Instagram Hikaye Nasıl İndirilir

En iyi Instagram Story kaydedici uygulaması hangisidir?

Instagram story, gününüzden anları iş arkadaşlarınızla paylaşmanın ideal yoludur. Instagram hikâye koruyucu uygulaması, en son Instagram storyini 24 saat içinde kaybolmadan önce kaydetmenize olanak tanır.

Instagram ‘da birçok çevrimiçi hikâye koruyucu olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak, bu uygulamaların çoğu ücretli, sınırlı ve veri yoğundur. Yani Snaptube, müzikli Instagram storyini kolayca indirmek için en iyi Instagram hikâye koruyucudur.

Bu, Instagram, Tik Tok, WhatsApp, Twitter gibi popüler platformlardan video ve ses indirmenize izin veren, sahip olunması gereken bir Android uygulamasıdır. Aşağıda, bu harika Snaptube uygulamasının özellikleri ve avantajları bulunmaktadır.

  • Snaptube, kullanıcıların Instagram, DailyMotion, Facebook ve daha fazlası dâhil olmak üzere dünya çapındaki çok sayıda platformdan resim, ses ve video indirmelerine olanak tanır.
  • Snaptube ücretsizdir. Kullanıcılar, yalnızca uygulamayı indirip yükleyerek uygulamaya ömür boyu erişebilir.
  • Snaptube, sınırsız Instagram story indirmeyi destekler. Dilediğiniz kadar Instagram story indirebilir ve dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
  • Bağlantıları kopyalayıp yapıştırmadan doğrudan Instagram’dan indirin.
  • Instagram Story İndirme

Snaptube kullanarak Instagram Story indirmek İçin Basit Bir Rehber

Instagram storyini sesli olarak nasıl indireceğinizi hiç merak ettiniz mi? Bu basit kılavuz size nasıl yapılacağını göstereceğinden artık endişelenmeyin.

Snaptube’nin nasıl çalıştığını daha iyi anlamanız için işte ayrıntılar. Ancak asıl işlem çok basittir.

1. Android telefonunuzda Snaptube uygulamasını edinin

İndir düğmesine tıklayarak akıllı telefonunuzda Snaptube’un en son sürümünü edinin.

Instagram Story Saver’ı yüklemek için indirilen APK dosyasına dokunun ve Yükle’ye tıklayın. Kurulum işlemi birkaç saniye sürecektir. İstendiğinde tarayıcının uygulamayı yüklemesine izin verin.

2. Snaptube uygulamasını başlatın ve IG simgesine dokunun

Snaptube uygulamasını açtığınızda, Sizin İçin sayfası Facebook, Instagram, WhatsApp vb. çeşitli web sitelerine erişmenizi sağlar. Devam etmek için Instagram simgesine dokunun.

3. İstediğiniz Instagram Hikâyesini bulun

Snaptube uygulamasında Instagram profilinize erişmek için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz yeterlidir. Yeni bir Instagram hesabı açmak isterseniz de kayıt olabilirsiniz. Tekrar giriş yapmanıza gerek kalmadan Snaptube’un Instagram web sitesine giriş yaparak zaman kazanabilirsiniz.

Snaptube’a giriş yaptıktan sonra, aradığınız hikâyeyi bulmak için sayfanın üst kısmındaki story arasında gezinin. Bu, normalde Instagram uygulamanızla yaptığınız şeye benzer.

Ayrıca Instagram uygulamasından video bağlantısını kopyalayıp bu bağlantıyı kullanarak arama yaparak istediğiniz Instagram story’i bulabilirsiniz. Bu, videonuzun tam yerini bulmanızı sağlar.

4. Instagram Storyini Müzikle İndirin

Snaptube platformunda açılan her müzik hikâyesi videosunun sağ alt köşesinde sarı bir “İndir” düğmesi bulunur. Snaptube, Instagram storyini her zaman orijinal kalitede indirir. Videoyu bulduğunuzda, mevcut MP4 video formatlarını görmek için indir düğmesine tıklayın.

5. İndirilen videoyu MP3 sese de dönüştürebilirsiniz.

Snaptube sayesinde, uygulama ile indirilen tüm Instagram videolarına ömür boyu ücretsiz olarak erişebileceksiniz. İndirdiğiniz hikâye videolarını ve müziği görüntülemek için Dosyalarım klasörünüze gidin. Video orada.

İndirilen video için başka bir ses dosyası istiyorsanız, videonun yanındaki üç noktayı tıklayın ve Sese Dönüştür’ü seçin. Artık Instagram için müzik storyi indirme sürecinin tamamını tamamladınız. Uygulamayı deneme sırası sizde.

Bu kadar önemli bilgiden sonra hâlâ Instagram Story Nasıl İndirilir, diye merak ediyor musunuz?

 

Ayrıca bknz: Instagram Reels Boyutu

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap