1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

KYK Wifi çıkış nasıl yapılır? (GSB)

KYK Wifi çıkış nasıl yapılır? (GSB)
0

KYK Wifi Çıkış Nasıl Yapılır?

KYK Wi-Fi çıkış nasıl? yapılır sorusunun en kısa cevabı, ilk yöntemimizde olacaktır. Kredi ve Yurtlar Kurumuna ait bir yurtta bulunan Wi-Fi hizmetlerinden çıkış yapmak istiyorsanız, ilk olarak öncelikli olarak yapmanız gereken şey hizmet aldığınız ve bünyesinde kaldığınız yurdun Wi-Fi çekim alanı içerisinde almak olacaktır. Ardından, KYK Wi-Fi çıkış yapmak için wifi.kyk.gov.tr linkine tıklayıp sonrasında bu adres üzerinden çıkış butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ardından sistemden çıkış yapmış olacaksınız.

Kimi zaman az önce yukarıda bahsedilen yol ile KYK Wi-Fi’dan çıkış yapmanız mümkün olmuyor ve hatalar ile karşılaşıyor olabilirsiniz. KYK Wi-Fi’dan bu şekilde çıkış yapamıyorsanız, unutmayın ki bu çok sık rastlanan sorunlardan biridir. KYK Wi-Fi çıkış nasıl yapılır? sorusunun bir diğer cevabı ise; ilk yöntem işe yaramadığı zaman, çıkış tuşuna basıldığı halde Wi-Fi çıkışı yapılamamıştır. Ve bunun düzelmesi için kullandığınız cihazın Wi-Fi bağlanma bölümünü tamamen devre dışı bırakıp, ardından tekrar bağlanmayı deneyebilirsiniz.

Tabii ki KYK Wifi çıkış nasıl yapılır? sorununuz hala devam ediyorsa, aşağıda bulunan diğer yolları da deneyebilirsiniz. KYK Wifi nasıl çıkış yapılır? sorusunun cevaplarıyla hala bir sonuca varamadıysanız öncelikle tarayıcıyı tamamen kapatıp tekrar açmayı deneyebilirsiniz. Tarayıcıyı kapattıktan sonra tekrar bünyesinde bulunduğunuz KYK yurdunun wifi çekim alanında olduğunuzdan emin olun. Ardından wifi.kyk.gov.tr sitesine girin ve çıkış tuşuna basmayı tekrar deneyin.

Eğer hala KYK wifi’dan çıkma konusunda bir sorun yaşıyorsanız, bir diğer yöntemi de deneyebilirsiniz. KYK Wifi çıkış nasıl yapılır? sorusunun bir diğer cevabı ise kullandığınız cihazı tamamen kapatıp, tekrar açmayı denemek olacaktır. Cihazınızı kapatıp tekrar açtıktan sonra tarayıcınızı tekrar açın ve wifi.kyk.gov.tr adresine girerek çıkış butonuna basmayı deneyin.

KYK Wifi çıkış nasıl yapılır

GSB Wifi Çıkış Nasıl Yapılır?

KYK Wifi çıkış nasıl yapılır? sorununu çözmeye çalışırken, çok fazla deneme yapıldığı için, KYK wifi maksimum giriş hakkınız doldu hatası alabilirsiniz. Art arda çok sık denemelerde veya birden fazla cihaz üzerinden aynı anda giriş yapıldığında bu sorun ile karşılaşılabiliyor. Bu durumda yapmanız gerekenler ise aşağıda. Bu hatayı alma nedeniniz öncelikle kullandığınız diğer cihazdan çıkış işleminizin başarısız olmuş olmasıdır. KYK Wifi nasıl çıkış yapılır? sorusunun cevaplarını yukarıda belirttiğimiz şekilde uygulayabilirsiniz. Çıkış işlemi ardından dört saat boyunca sistemde hala cihazınız çıkış yapmamış gibi gözükebilmektedir. Dört saat ardından tekrardan işlemleri baştan deneyebilirsiniz fakat dört saat boyunca cihazınızın wifi bağlantısını kesmeniz gerekmektedir. İşlemi sonuçlandırmak için, KYK Wifi nasıl çıkış yapılır? sorusunun cevabı ise kullandığınız cihaz ile doğrulama sayfasına girip tekrar çıkış yapma işlemini yenilemeyi denemektir. Fakat cihaz bağlantısı kesilmiş görünüyor ise beklemekten başka bir çareniz maalesef bulunmamaktadır. Bu bekleme süresi genellikle dört saat civarında sürebilmektedir.

Tüm bu işlemlerin ardından KYK Wifi çıkış nasıl yapılır? sorusunun cevabına mutlaka ulaşmış olacaksınız.

Benzer yazılarımızı okumak ister misiniz?

İlginizi Çekebilir
Dyk Öğrenci Başvuru

Yazar Hakkında

Yorum Yap