1. Ana Sayfa
  2. Genel

Konuşanlar Bilet 2023

Konuşanlar Bilet 2023
Konuşanlar Bilet 2023
5

Konuşanlar Bilet 2023, Hasan Can Kaya Konuşanlar bilet satışı gösteriden haftalar öncesinden gerçekleştirilmektedir. Son yılların en çok izlenen ve takip edilen talkshow programlarından biri olan Konuşanlar, özellikle Exxen platformuna geçmesinin ardından çok daha geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Ünlü isimlerin ve seyircilerin konuk olduğu komedi programına karşı ilgi ise son derece büyük. Hasan Can Kaya’nın sunumunu gerçekleştirdiği programa bilet bulmak isteyenlerin sayısı ise oldukça fazla. Biletleri satışa çıkmasının ardında saatler içinde tükenmesiyle dikkat çekiyor.

Son yılların en çok takip edilen komedi programlarından biri olan Konuşanlar programına katılmak için 18 yaşından büyük olmak gerekiyor. Resmi satış sayfası üzerinden kolayca bilet satın alma işlemlerini yaparak programa katılım sağlamaktadır. Seyircilerin konuk olduğu programda numarasız oturma düzeni bulunuyor. Ancak Exxen üzerinde yayınlanmaya başlamasının ardından oturma düzeninde de bazı değişiklikler yapılmıştır. Yaklaşık 3 saat süren programa zaman zaman ünlü isimler de konuk olmaktadır. Konuşanlar bilet 2023 fiyatları satışa çıktığı döneme göre de farklılık göstermektedir.

Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?

Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır

Konuşanlar bilet karaborsa üzerinde de zaman zaman satışa sunulsa da bu faaliyet yasal değildir. Öte yandan normal bilet satış fiyatının üzerinde bir bedelle satılması da dikkat çekmektedir. Resmi satış sayfası üzerinden biletlerinizi satın alarak rahatlıkla Konuşanlar programına katılabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Son yılların en çok izlenen komedi programlarından biri olan Konuşanlar programına şehir dışından da çok fazla katılım yapılmaktadır. Birçok kişi il dışından sadece program için gelmektedir.

Son yılların başarılı komedyenlerinden Hasan Can Kaya’nın konuşanlar programına izleyici olarak katılmak isteyenlerin Biletix üzerinden bilet satın alma işlemlerinin gerçekleştirmeleri mümkündür. Çok hızlı bir şekilde biletler tükendiği için programa katılmak isteyenlerin hızlı bir şekilde bilet satın alım işlemlerini resmi satış sitesi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekecektir. Kendine has sunumu ve eğlenceli formatıyla yakından takip edilen Konuşanlar programı için bilet fiyatları ise değişiklik göstermektedir. Konuşanlar biletleri sadece Mobilet adresi üzerinden satışa çıktığı için kendi resmi sitesi dışında herhangi bir platform üzerinden bilet satın almanız önerilmez.

Konuşanlar Bilet Ücreti Ne Kadar?

Konuşanlar bilet fiyatları 200 TL ile 300 TL arasında farklılık göstermektedir. Resmi satış sitesi üzerinden bilet satın almak isteyenlerin biletlerin satışa çıktığı ilk andan itibaren işlem gerçekleştirmeleri gerekecektir. Çok hızlı bir şekilde biletlerin tükenmesi nedeniyle hızlı işlem yapılması önerilmektedir. Son yılların en popüler komedi programlarından biri olan Konuşanlar, Exxen üzerinde yeni bölümleriyle yayınlanmaktadır. Canlı olarak programa katılmak isteyenler ise resmi bilet satış sayfasından güvenli şekilde işlem gerçekleştirebilmektedir.

Bilet fiyatları satışa çıktığı döneme göre değişiklik gösterebilir. Farklı etkenlere göre belirlenen bu fiyatlara yönelik resmi site üzerinde bulunan güncel biletleri incelemeniz önerilmektedir. Belirlenen satış kanalları haricinde bilet satışı yapılmamaktadır. Ayrıca kapıda bilet satışı da bulunmamaktadır. Bilet almadan önce etkinlik kurallarını da okumanız tavsiye edilir. Söz konusu kurallara uymayanların gösteriye alınmamaları mümkündür. Konuşanlar bilet 2023 satışı için belirlenen ücretlerin gelecek yıl planlaması içinde artması beklenmektedir. Bilet fiyatları için resmi satış kanalı üzerinden ‘’Konuşanlar’’ veya ‘’Hasan Can Kaya’’ şeklinde arama yapılarak güncel bilet satın alma ekranı üzerinden fiyatlar görülebilir.

Konuşanlar Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Konuşanlar bilet satışı çekim tarihlerine bağlı olarak yapılmaktadır. Çekim programı ve sıklığı değişiklik göstereceği için sadece planlanan gün ve saate resmi satış sayfası üzerinden Konuşanlar bileti satışa sunulmaktadır. Biletlerin satışa çıktığı gün ve saat sabit olmadığı için düzenli olarak bilet almak isteyenlerin satış sayfasını ve duyurular bölümlerini takip etmeleri gerekecektir. Biletlerin satışa çıkacağı tarih konusunda net bilgi olmaması nedeniyle düzenli olarak satış sayfasının kontrol edilmesi gerekecektir.

İnternet üzerinden kolayca bilet alma işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Çekim programına göre farklı tarihlerde satış yapılmaktadır. Bu tarihler içinde vakit kaybetmeden bilet satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kısa sürede tüm biletler tükendiği için bilet satın alma işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılması önerilmektedir.

Konuşanlar Bilet Nereden Alınır?

Konuşanlar bilet Mobilet üzerinden satın alınabilir. Biletler sadece ‘’Mobilet’’ mobil uygulaması üzerinden satışa çıkmaktadır. Belirtilen bu resmi satış kanalı dışında herhangi bir platform veya kişi tarafından bilet satışı yapılmamaktadır. Olası dolandırıcılık ve karaborsa bilet satışlarına karşı programa izleyici olarak katılmak isteyenlerin dikkatli olmaları önerilmektedir. Ayrıca kapıda bilet satışı da gerçekleştirilmediği için sadece resmi kanallar üzerinden bilet satın alma işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Etkinlik kurallarına uygun olmayan kişilerin bilet satın alma işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkün değildir. Biletler şahsa özeldir ve devri yapılmaz. Üyelik sahibinin programa katılması zorunludur. Ayrıca kapıda kimlik kontrolü yapılarak seyirciler içeri alınmaktadır. Üyelik sahibinin etkinliğe katılmaması halinde Mobilet iletişim kanalları üzerinden iade işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekecektir. İade taleplerinin etkinlikten 4 saat öncesinde kadar yapılması gerekir.

Konuşanlar Bileti Nasıl Bulunur?

Konuşanlar bileti için Mobilet uygulaması üzerinden güncel etkinlik için aktif bilet satışının yapılıyor olması gerekmektedir. Kısa sürede tüm biletlerin tükenmesi nedeniyle bilet almak isteyen kişilerin hızlı hareket etmesi gerekecektir. Sadece Mobilet uygulaması üzerinden satılan biletler için güncel duyurunun yapılmasının ardından bilet satın alınması mümkündür.

Biletlerin satışa çıkacağı tarihleri çekim sıklığı ve çekim tarihlerini takip ederek öğrenmeniz mümkündür. Bu tarihlerden önce satışa çıkacak biletleri satışa çıkar çıkmaz satın alarak programa seyirci olarak katılım sağlamanız mümkündür. Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu programın biletleri kısa süre içinde tükenmektedir. Bilet duyurusunun yapılmasının hemen ardından ilgili kanallar üzerinden satın alma işlemlerinizi yapmanız gerekecektir.

Hasan Can Kaya Nerede Sahne Alıyor?

Hasan Can Kaya Nerede Sahne Alıyor

Hasan Can Kaya nerede program yapıyor sorusu Konuşanlar programının takipçileri tarafından çok sık merak ediliyor. Konuşanlar ve stand up gösterileriyle büyük ilgi gören Hasan Can Kaya, İstanbul’da ve zaman zaman farklı şehirlerde de gösteriler yapmaktadır. Grand Pera – Alternatif Sahne, Zorlu Performans Sanatları Merkezi başta olmak üzere çeşitli mekanlarda etkinlikler gerçekleştirilmektedir.

Etkinlik farklı mekanlarda gerçekleştirilebileceği için bilet satın almadan önce etkinlik bilgilerini incelemeniz tavsiye edilmektedir. Konuşanlar programı ise İstanbul Taksim’de Grand Pere Alternatif Sahne’de çekilmektedir. İlerleyen dönelerde farklı mekanlarda da gösterinin sahne alması mümkündür. Bu nedenle bilet satın almadan önce gösteri adresini, saatleri ve diğer detaylarını kontrol etmeniz tavsiye edilmektedir.

Konuşanlar Bilet Biletix Satışı Var Mı?

Hasan Can Kaya Biletix üzerinden satışa çıkan stand up gösteri biletlerinin de satın alınması mümkündür. Konuşanlar sadece Mobilet üzerinden bilet satışı gerçekleştirmektedir. Hasan Can Kaya’nın diğer gösterileri ise Biletix başta olmak üzere farklı zaman dilimlerinde alternatif platformlar üzerinden de satışa çıkmaktadır.

Hasan Can Kaya’nın gösterilerini canlı olarak izlemek ve Konuşanlar programına katılımcı olmak için resmi satış kanalları üzerinden bilet satın alımlarının gerçekleştirilmesi mümkündür. Konuşanlar bilet 2023 yılı ve sonrasında farklı fiyatlar ve mekanlarda da gerçekleştirilebilir. Hasan Can Kaya tarafından yapılacak gösterilere katılmadan önce bilet bilgilerinin yer aldığı sayda üzerinden detayların incelenmesi ve etkinlik kurallarına uygun olanların bilet satın almaları mümkündür.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (5)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir